O nas

   Praktyczne umiejętności i wiedza nabyta w latach 1990-2001 przełożyła się na decyzję o założeniu przedsiębiorstwa informatycznego. Firma Infoserwis istnieje od 2002 roku, w 2006 roku przedsiębiorstwo przekształciło się w spółkę jawną zarejestrowaną w KRS pod numerem 0000250277.

   Zaplanowana przez nas ścieżka rozwoju uwzględnia w głównej mierze zdobywanie fachowej wiedzy – dając w rezultacie profesjonalną obsługę i pomoc dla korzystającej z niej szerokiej gamy klientów, stawiających przed nami coraz wyższe wymagania.

   Od początku działalności uczestniczymy w programach partnerskich producentów sprzętu komputerowego i oprogramowania, by wymienić takie marki jak Intel, Microsoft, Seagate, nVidia, Toshiba, Fujitsu, Dell, Lenovo, HP, APC, Nec. Dla Klienta końcowego oznacza to pewien standard jakości oferowanych produktów i wykonywanych przez nas usług.

   Od 2004 roku należymy do sieci sklepów PcLink, oferujących produkty markowe, charakteryzujące się najwyższą jakością produktów, wieloletnimi czasami gwarancji oraz szybkim serwisem gwarancyjnym. Lista oferowanych produktów to kilkanaście tysięcy podzespołów kilkuset najbardziej znanych producentów.

   W czasie wielu lat pracy otrzymaliśmy wiele rekomendacji ze strony firm i instytucji, które korzystały z naszych usług. Zaufały nam instytucje państwowe, publiczne, organizacje, firmy i osoby prywatne. Firmy nie posiadające działu informatycznego obsługujemy w ramach outsourcingu.

    Wykonujemy zlecenia działów informatycznych dużych i średnich przedsiębiorstw dla odległych oddziałów, także zlecenia ze strony innych serwisów komputerowych.

   Obsługujemy firmy i klientów indywidualnych, którzy wysyłają do nas urządzenia z odległych kontynentów: Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Australii.

   W przeciwieństwie do działalności wielu firm z regionu uważamy, że każdy klient jest ważny i niezależnie od wagi problemu poświęcimy mu dostatecznie dużo uwagi. Zadbamy o bezpieczeństwo sprzętu, oprogramowania i co najważniejsze osobistych danych.

    Dbamy o każdego klienta.
Zespół Infoserwis.


2006-12-05 Seti Wolne cykle procesorów INTEL® zajmujemy obliczeniami dla znanych programów badawczych Eninstein@home i Seti@home na platformie BOINC.

Możliwość komentowania została wyłączona.